Agnieszka Szelążek

Edukacja:Mgr Wychowania Fizycznego IKF Uniwersytetu Szczecińskiego

Email:twojatrenerka@wp.pl

Telefon:501 333 389

Agnieszka Szelążek

Instruktor Fitness / Trener Personalny

O mnie:

W pracy ze swoimi podopiecznymi stawiam na wszechstronny rozwój, dbam o słabe ogniwa organizmu oraz sprawność i zdrowie. Liczne szkolenia, warsztaty oraz nieustanne samodoskonalenie pozwalają mi na holistyczne podejście do każdego trenującego. Treningi personalne oraz zajęcia grupowe prowadzę w klubie Fitness World w hotelu Radisson Blu, z którym związana jestem od 2004 roku. Różnorodność form fitness jakie prowadzę potwierdzają moją wszechstronność, talent oraz zamiłowanie do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej pomagać innym w dążeniu do ich celów treningowych, sprawności i zdrowia.
Specjalizuję się w treningach funkcjonalnych, siłowych, wytrzymałościowych z elementami sztuk walki, usprawniających z elementami jogi, stretchingu, rollowania.

Wszechstronna i zróżnicowana aktywność oraz umiejętna regeneracja daje najlepsze efekty

W Fitness World prowadzę  trening funkcjonalny, wytrzymałościowy, siłowy, trening z użyciem systemów podwieszanych (TRX), Bosu, Aqua aerobic, Zumba Step®, Stretching , Rollowanie (automasaż), Vinyasa Power Joga, Shape, Aerobox.