Siłownia

Strefa maszyn

Wyposażona w profesjonalne maszyny, umożliwiające w bezpieczny sposób wykonywanie ćwiczeń na wszystkie grupy mięśni. Idealne do nauki prawidłowej techniki poszczególnych ćwiczeń, posiadające możliwość płynnej zmiany obciążenia jednym ruchem ręki. Odpowiedni trening w tej strefie wzmocni oraz przygotuje Twoje ciało do ćwiczeń wielostawowych.

Strefa wolnych ciężarów

Wyposażona w hantle, sztangi, odważniki kettlebell. Trening z wolnym ciężarem wpłynie na harmonijny rozwój Twojego ciała. W krótkim czasie zbudujesz silne mięśnie i poprawisz koordynację nerwowo-mięśniową.

Strefa Cardio

Wyposażona w sprzęt taki jak: bieżnie, orbitreki, rowery stacjonarne pionowe, trenażery wioślarskie, steppery oraz air bike. Odpowiedni trening w tej strefie przyczyni się do poprawy wydolności organizmu oraz wpłynie na redukcję tkanki tłuszczowej modelując sylwetkę.

Siłownia

Strefa treningu funkcjonalnego

Wyposażona w piłki lekarskie, odważniki kettlebell, boxy, taśmy, gumy Power Band, hantle, skakanki oraz wiele innych. Odpowiedni trening będzie miał na celu podniesienie ogólnej sprawności fizycznej w oparciu o wszechstronne ćwiczenia, które naśladują naturalny ruch.

Treningi personalne

Wykwalifikowana oraz profesjonalna kadra instruktorska przygotuje indywidualne zajęcia, poprowadzi do określonego celu uwzględniając możliwości każdego uczestnika, niezależnie od tego czy celem jest zrzucenie kilku kilogramów, poprawa sylwetki, wzrost sprawności czy pozbycie się dolegliwości bólowych / Trening Medyczny.